Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory Miss Polski Lubelszczyzny - kat. kobiety dorosłe (zdjęcia)

Utworzony przez max, 5 marca 2014 r. o 10:20
Ja przepraszam bardzo, ale to na paraolimpiade miss lubelszczyzny czy jak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ładnie tylko pytanie mam jedno do redakcji: Z jakiego powodu moje imie i nazwisko zostało zmienione? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sponsorem głównym konkursu jest Producent Pasztetu Podlaskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przepraszam bardzo, ale to na paraolimpiade miss lubelszczyzny czy jak ?
A siebie do której grupy zakwalifikujesz? przepraszam za niemądre pytanie....zapewne miss model...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Ewelina GOlian ... co za ignorancja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? mamy przecież tyle ładnych dziewczyn.. a to masakra jakaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto je tam wysyła ?! O wiele ładniejsze dziewczyny widzi się codziennie przechodząc na ulicy! A one wszystkie wyglądają jak z jednego ojca, spod lubartowa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okropne makijaze. wygladaja jakby piły cała noc- tyl jasnego korektora pod oczami.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze 2 OD BIEDY moglyby startowac w eliminacjach do eliminacji miss lubelszczyzny...  masakra jakaś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszmar! A tyle pięknych dziewczyn chodzi po ulicach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś ubogi ten rok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba żarty...Tyle pięknych kobiet można spotkać codziennie na ulicach... a tu... może jedna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzęda - wybielone zęby i sztuczny, doklejony uśmiech. Chyba żadna subtelnością i urodą nie grzeszy. Może to słabe zdjęcia, nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naliczyłem min 10 które wyglądają jak facet, morda jak u transa. Pozostałe jakieś krzywe, z tapetą która odstaje.   Śmiechu kupe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam....kto je wybrał ?! :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nafink speszal ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadna nie zachwyca.....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę tylko 3 dziewczyny godne wygrania, nie wiem może na żywo są ładniejsze. Na pewno pierwsza nie powinna wygrać, jest ładna ale nie aż żeby od razu zostać miss.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna Stebnowska wydaje się ładna, Aleksandra Baryła i Natalia Zielińska - to powinna być główna 3. Weronika Marzęda niby ma "coś" w sobie, ale nie do końca (dziwny kszałt twarzy). Reszta bardzo przeciętna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słaaabo... poza tym nie wiedziałam, że zez nie wyklucza z wyborów miss...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...